2017 nyarán öcsémmel, Marcival elérkezettnek láttuk az időt, hogy megpróbálkozzunk első alpesi négyezresünkkel, a Mont Blanc csúcsának meghódításával. Csapatunkhoz harmadik tagként csatlakozott Aliz, aki minimális tapasztalatát jókora lelkesedéssel pótolta. Az időjáráson kívül nem sok tényező szólt vállalkozásunk sikere mellett, de mi rácáfoltunk minden előítéletre, s megmásztuk a csúcsot. Jól is tettük mert rá egy évvel megtiltották a sátrazást a normál útvonal mentén.







