2004 nyarán akkori barátnőmmel, mostani feleségemmel, Kustán Klaudiával életünk első közös túrájára indultunk. Magyarországról indulva Velencén, Bolognán, Firenzén és Rómán át, egészen a Vezúvig és Capri-szigetéig tekertünk. Az itt eltöltött 26 nap rengeteg élménye máig is elkísér bennünket.
2004. július 27. - augusztus 21.
Olasz körút kerékpártúra
Ausztrián át Rómába és Nápolyba Kustán Klaudiával
Útvonal:
Szentgotthárd - Bad Ratkersburg | |
Maribor - Dravograd | |
Tarvisio -Cárnia - Portogruaro - Velence - Dolo - Padova - Rovigo - Ferrara - Lavoleto Bologna - Prato - Firenze - Passignano - Poggibonsi - Siena - Acquapendente - Viterbo - Ronciglione - Róma Frosinone - Montecassino - Aversa - Nápoly - Capri-szigete - Sorrento - Pompei - Vezúv kráter Torre del Greco - Nápoly - Formia - Terracina - Nettuno - Anzio - Fiumicino - Róma
|
|
Vatikán | |
Róma - Fiumicino Nemzetközi Repülőtér | |
Pozsony - Rajka | |
Rajka - Mosonmagyaróvár - Máriakálnok |
Táv: 1684,0 km
Táv: 2110,0 km
Időtartam: 26 nap (81,15 km/nap) - 8 pihenőnappal
Résztvevők:
- Kustán Klaudia
- Puskás Zoltán
Túradokumentáció:
Részletes túrabeszámoló